ROBINETTO is een sociale impactonderneming die werd opgericht in april 2018.

Sociale impactonderneming?

In een sociale impactonderneming staat de impact centraal. In ons geval betekent impact: het verpakken en transporteren van water zoveel mogelijk vermijden. Naast deze ecologische winst willen wij ook financieel winst maken, maar in onze statuten is vastgelegd dat die winst maximaal moet worden aangewend om onze impact te vergroten. Als duurzame impactonderneming proberen wij ook intern uiteraard zo duurzaam mogelijk te werken. Dit weerspiegelt zich in de keuzes die we maken mbt materialen, werkingsmiddelen en communicatie, en in de manier waarop we omgaan met onze medewerkers en hun verloning.

De foto's die we maakten voor deze website zijn van Maarten Mellemans en Bjorn Comhaire

De medewerkers van Robinetto

Boris Balthazar

Technical Sales

boris@robinetto.be

+32 474 07 89 96

Boris op LinkedIn

Joke Merckaert

Inside Sales

joke@robinetto.be

+32 494 26 81 41

Joke op LinkedIn

Michael Verberckt

Senior Sales

michael@robinetto.be

+32 468 17 02 81

Michael op LinkedIn

Rob Stockman

Business Development Manager

rob@robinetto.be

+32 491 97 16 80

Rob op LinkedIn

Edelhart Van Acker

Strategic Product Development

edelhart@robinetto.be

Edelhart op LinkedIn

Amina Elisabeth Trigui

Planning & coördinatie

amina@robinetto.be

+32 9 395 20 50

Amina op LinkedIn

Valéry Lesage

Installatie- en onderhoudstechnicus

valery@robinetto.be

 

Dimitri Bostyn

Customer Service Manager

Dimitri@robinetto.be

Dimitri op LinkedIn

Isabelle

isabelle@robinetto.be

+32 9 395 20 50

+32 470 950 114

De oprichters van De Leiding BV/ Robinetto

Jeroen Vereecke

CEO

jeroen@robinetto.be

Oprichter en organisator van Boomtown Festival in Gent (sinds 2002), Ex-uitbater van Café Video, projectleider van het BoomBar-project en gespecialiseerd in Duurzaamheid op events en projectcoördinatie. Jeroen schreef in mei 2020 (naar aanleiding van de Coronacrisis) het verhaal over de start (en verder) van Robinetto. Dat lees je hier.

Jeroen op LinkedIn

Fried Roggen

CFO

fried@robinetto.be 

Ex-fondsdirecteur bij SI2-Fund, investeringsfonds voor duurzame impact-ondernemingen. Gespecialiseerd in financieel beheer en investeringsstrategieën voor startende ondernemingen.

Fried op LinkedIn

Patrick Doyen

Ex Sales & Marketing directeur bij Coca-Cola Enterprises & Sources Chaudfontaine, commerciële functies bij Spadel (tot 2012), onafhankelijk consultant gespecialiseerd in sales & marketing, ondernemer.

Lees hier meer over het verhaal van Patrick, met o.a. een uitgebreid interview.

Patrick op LinkedIn

Wart Thys

Architect, actief bij evr-architecten (sinds 2009) en als zelfstandig architect, gespecialiseerd in duurzaam bouwen. Ontwerper/ designer van de BoomBar en gebeten door bouwen, maken en experimenteren.

Wart op LinkedIn