ROBINETTO is een sociale impactonderneming, opgericht in 2018.

Sociale impactonderneming?

In een sociale impactonderneming staat de impact centraal. In ons geval betekent impact: het verpakken en transporteren van water zoveel mogelijk vermijden. Naast deze ecologische winst willen wij ook financieel winst maken, maar in onze statuten is vastgelegd dat die winst maximaal moet worden aangewend om onze impact te vergroten. Als duurzame impactonderneming proberen wij ook intern uiteraard zo duurzaam mogelijk te werken. Dit weerspiegelt zich in de keuzes die we maken voor materialen, werkingsmiddelen en communicatie, en in de manier waarop we omgaan met onze medewerkers en hun verloning.

De medewerkers van Robinetto

Gert Brouns

Klantenservice

gert@robinetto.be

+32 9 277 23 23

Gert op LinkedIn

Robrecht De Jaegher

Installatie-en onderhoudstechnicus

Robrecht@robinetto.be

David de Loor

Sales

david@robinetto.be

+32472 91 56 27

David op LinkedIn

Isabelle

isabelle@robinetto.be

+32 9 395 20 50

+32 470 950 114

Valéry Lesage

Installatie- en onderhoudstechnicus

valery@robinetto.be

 

Joey Pleune

Internal Sales

joey@robinetto.be

Greg Raes

Senior Sales

greg@robinetto.be

+32 473 50 66 43

Greg op LinkedIn

Rob Stockman

Business Development Manager

rob@robinetto.be

+32 491 97 16 80

Rob op LinkedIn

Julie Teugels

Financieel-administratief medewerker

julie@robinetto.be

Julie op LinkedIn

Nina Thielemans

Marketing manager          

nina@robinetto.be

Nina op LinkedIn

Julie Vanmaekelbergh

Sales Manager

julie@robinetto.be

Edelhart Van Acker

Strategic Product Development

edelhart@robinetto.be

Edelhart op LinkedIn

De oprichters van De Leiding BV/ Robinetto

Jeroen Vereecke

CEO

jeroen@robinetto.be

Oprichter van Boomtown Festival Gent en Café Video, projectleider van het BoomBar-project en expert in Duurzaamheid op events. Jeroen schreef ook het verhaal van de start en groei van Robinetto.

Jeroen op LinkedIn

Fried Roggen

CFO

fried@robinetto.be 

Ex-fondsdirecteur bij SI2-Fund, investeringsfonds voor duurzame impact-ondernemingen. Expert in financieel beheer en investeringsstrategieën voor startende ondernemingen.

Fried op LinkedIn

Patrick Doyen

Ex-Sales & Marketing directeur bij Coca-Cola Enterprises & Sources Chaudfontaine, commerciële functies bij Spadel (tot 2012), onafhankelijk consultant gespecialiseerd in sales & marketing, ondernemer.

Lees hier meer over het verhaal van Patrick

Patrick op LinkedIn

Wart Thys

Architect, actief bij evr-architecten (sinds 2009) en als zelfstandig architect, gespecialiseerd in duurzaam bouwen. Ontwerper/ designer van de BoomBar en gebeten door bouwen, maken en experimenteren.

Wart op LinkedIn

De foto's zijn van Maarten Mellemans en Bjorn Comhaire